Pokud Vám bude areál malý

Okolí našeho areálu je prošpikováno trasami pro pěší turisty, cyklisty i běžkaře. 400 metrů od nás je vrchol lanovky Skiareálu Monínec plný zimních i letních atrakcí pro všechny věkové skupiny. Po pěti stech metrech naleznete jezdecký klub, za pouhý kilometr golfové hřiště a po dvou kilometrech dojdete k Chlístovským menhirům - kamenům, které mají podle legend léčivou moc.

300 metrů od areálu se uprostřed nádherné louky nachází nádherný rybník zrekonstruovaný v roce 2015 a určený ke koupání. 400 metrů od areálu je Skiareál Monínec, který nabízí pestrou škálu letních i zimních aktivit. Půl kilometr od nás je jezdecký klub s možností výuky či vyjížďky na koních, pouhý kilometr pak golfové hřiště. Díky dobrý sousedským vztahům umíme se všemi dohodnou opravdu speciální ceny.

KOUPÁNÍ V OKOLÍ

Nově vybudované rybníky Chlístov - vzdálenost 400 m

Rybník Musík - vzdálenost 1,6 km

Přírodní koupaliště Pilský rybník - vzdálenost 2 km


ZŘÍCENINA HRADU ZVĚŘINEC


Zvěřinec je zřícenina hradu asi 2,5 km jižně od Jesenice v okrese Příbram. Hrad stál na vrcholu Na Hradě v nadmořské výšce 542 m n. m. Dochovaly se z něj terénní relikty a drobné zbytky zdí. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. Více informací na Wikipedia.org.Vzdálenost – 8 kmZřícenina Borotín

ZŘÍCENINA HRADU BOROTÍN

Vzdálenost – 13 km


Hrad je soukromým majetekem. Na hradě je možné přespávat za symbolický poplatek 10 Kč na osobu a noc. Více informací na www.hrady.czHrad se nalézá 2 km po silnici od zastávky vlaku Sudoměřice u Tábora. Tento zafixovaný objekt je pro svoji zvláštní polohu a malebnost místa po dlouhá léta vyhledávaným místem trempů a výletníků. V rybníku pod hradem se moc koupat nedá.

Zámek Jetřichovice


ZÁMEK JETŘICHOVICE


Barokní zámek v Jetřichovicích na Příbramsku vznikl přestavbou někdejší tvrze. Po 2. světové válce se stal majetkem státu a sloužil jako domov mládeže. K červnu 2016 byl nabízen k prodeji.Vzdálenost – 3,5 km

Od roku 1958 je zámek chráněn jako kulturní památka České republiky. Pro více informací navštivte www.wikipedia.org.