Ubytování pro skupiny

BYLINKOVÁ UBYTOVNA VELKÁ MARUŠKA

Ubytovna „Velká Maruška“ je na úpatí voňavého lesa. Je zde 10 pokojů, které mají jména po nejoblíbenějších bylinkách. V každém pokoji jsou 4 lůžka a výhled do lesa nebo na táborový areál. V ubytovně jsou další 2 VIP pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí, každý taktéž pro 4 osoby.

Je zde útulná společenská místnost s krbem a televizí, kuchyňka s lednicí, varnou deskou, myčkou, pračkou, varnou konvicí a mikrovlnou troubou a dětský koutek s hračkami a knihovnou. Součástí ubytovny je lyžárna a vytápěná sušárna pro lyžařskou obuv a oblečení.

Koupelny a toalety jsou úplně nové a příjemně prostorné. Celková kapacita bylinkové ubytovny je 48 lůžek.

ROMANTICKÉ CHATKY SE JMÉNY

V Kroužkách nad Moníncem je 35 chatiček a každá má jméno nějakého kamaráda. Ve většině z nich jsou 4 lůžka s novými matracemi, peřinami a lůžkovinami.

Chatičky jsou staré už téměř 40 let, my se ale o ně dobře staráme, protože si vážíme jejich starobylé krásy a táborového ducha. Jsou opravené, je zde čisto, bezpečno a teplo od dubna do září. Celková kapacita chatek je 134 lůžek.

HLAVNÍ BUDOVA KRMELEC

V hlavní budově je především kuchyně a jídelna. My jsme jí prostě nazvali „krmelec“ V podkroví jsou dva pokoje s celkem 16 lůžky. Pro hosty je uvnitř budovy k dispozici sociální zařízení.

TOALETY A SPRCHY

Součástí hlavní budovy jsou sprchy, zvlášť pro kluky a zvlášť pro holky. Obě mají samostatný vchod z venku budovy. Toalety pro kluky i holky jsou v další samostatné budově. Celkový počet toalet, sprch i umyvadel vyhovuje veškerým předpisům, a i při naplněné kapacitě poskytují všem návštěvníkům potřebný komfort.